Spotkania w hotelu

Nasz hotel konferencyjny we Wrocławiu jest położony w środku miasta i oferuje dziesięć wielofunkcyjnych sal konferencyjnych mogących pomieścić łącznie 450 osób.

Spotkaj się z nami

W hotelu znajduje się dziesięć niedawno odnowionych sal konferencyjnych, z których największa mieści do 300 osób w układzie teatralnym. Wszystkie przedmioty konferencyjne posiadają oznakowanie ekologiczne. Podajemy wodę Scandic, którą sami filtrujemy w celu zmniejszenia emisji CO2 podczas transportu.

Wierzymy, że lepsze jedzenie oznacza lepsze spotkania. Dlatego stworzyliśmy bogatą ofertę żywności dla Ciebie i Twojego zespołu, idealną podczas spotkań towarzyskich, interakcji i nawiązywania kontaktów. Podczas głównej przerwy na kawę oferowany jest szeroki wybór produktów, dzięki którym zyskasz energię, by odbyć udane spotkanie.

Szukasz świetnego miejsca na bankiet, wesele lub bal? Nasza sala balowa oferuje odpowiednią przestrzeń i atmosferę. Aby uzyskać odpowiednie informacje, należy skontaktować się z naszym działem obsługi konferencji. Pracownicy wysłuchają Twoich spersonalizowanych oczekiwań i przygotują wydarzenie, które sprosta Twoim wymaganiom.

Nasze zaplecze konferencyjne obejmuje następujące elementy:

Pakiet dzienny od 113 PLN

Chcesz wiedzieć więcej  o salach konferencyjnych lub chcesz zorganizować konferencję albo spotkanie? Skontaktuj się z nami wroclaw@scandichotels.com