Scandic Wroclaw

Odkrywaj Wrocław, miasto spotkań – polską Wenecję w miniaturze - zaczynając od pobytu w hotelu Scandic Wrocław, w samym sercu miasta – tylko 30 minut od lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Scandic Wrocław - nowoczesny hotel w pobliżu Rynku

Scandic Wrocław to stylowy hotel, zlokalizowany nieopodal wrocławskiego Rynku, najważniejszych atrakcji turystycznych miasta, otoczony urokliwymi restauracjami i kafejkami. Wrocław to wielobarwna kultura i nietuzinkowa atmosfera miasta, a hotel Scandic Wrocław jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania wszystkich najważniejszych atrakcji stolicy Dolnego Śląska.

Udogodnienia

Pokoje Standard Plus zostały oddane w 2013 r., dzięki czemu możesz cieszyć się ich nowoczesnym designem, ergonomicznym umeblowaniem, innowacyjnymi i ekologicznymi rozwiązaniami.

Klimat i charakter hotelowej restauracji My Corner doskonale odzwierciedla ideę „Wrocław – miasto spotkań”. Przyjdź do nas i spróbuj naszego nietypowego menu, z wyselekcjonowanym zestawem koktajli i drinków, spędzając miło czas w trakcie spotkania biznesowego, rodzinnego wyjścia do restauracji czy spotkania
w gronie przyjaciół. W restauracji serwujemy także dania wegetariańskie, bez glutenu, bez laktozy.

Scandic, jako jedyny sieciowy hotel w Polsce, może pochwalić się uzyskaniem europejskiego certyfikatu ekologicznego Ecolabel, który przyznawany jest podmiotom wykonującym usługi, które mają ograniczony wpływ na środowisko naturalne.

Naszym Klientom oferujemy także 10 odnowionych oraz w pełni wyposażonych sal konferencyjnych – na potrzeby małych spotkań, jak i tych większych, z przeznaczeniem nawet dla 300 osób.