Spotkania w Hotelu

Nasz hotel konferencyjny we Wrocławiu położony jest w środku miasta i oferuje dziesięć wielofunkcyjnych sal konferencyjnych mogących pomieścić łącznie 450 osób.

Book a meeting

Invalid number
Details
Contact person is required
Email is required Invalid email address
Phone is required Invalid phone number
Invalid format

We will handle your personal information in a legitimate way according to GDPR

Spotkaj się z nami

W hotelu znajduje się dziesięć odnowionych sal konferencyjnych, z których największa mieści do 300 osób w układzie teatralnym. Wyposażenie konferencyjne posiada oznakowanie ekologiczne. Serwujemy filtrowaną na miejscu wodę Scandic, dzięki czemu ograniczamy emisję CO2 wytwarzanego podczas transportu.

Wierzymy, że lepsze jedzenie oznacza lepsze spotkanie. Stworzyliśmy bogatą ofertę posiłków dla Ciebie i Twojego zespołu, idealną podczas spotkań biznesowych i integracyjnych.  Dzięki szerokiemu wyborowi produktów zyskasz energie, aby odbyć udane spotkanie.

Szukasz świetnego miejsca na bankiet, wesele lub bal? Nasza sala balowa oferuje odpowiednią przestrzeń i atmosferę. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z działem konferencji. Nasi pracownicy przygotują ofertę, która sprosta Twoim indywidualnym wymaganiom.

Nasze zaplecze konferencyjne obejmuje następujące elementy:

Pakiet dzienny od 113 PLN

Chcesz wiedzieć więcej  o salach konferencyjnych lub chcesz zorganizować konferencję albo spotkanie? Skontaktuj się z nami wroclaw@scandichotels.com