Restauracja i bar

Niech My Corner będzie Twoim kulinarnym kącikiem we Wrocławiu!

Regionalnych smakołyków

Nowoczesny design, a zarazem przytulne wnętrze Restauracji i Baru My Corner doskonale odzwierciedla ideę „Wrocław – miejsce spotkań”. Unikalna dusza i charakter My Corner powoduje, iż nie jest to tylko hotelowa restauracja, ale miejsce tętniące życiem lokalnej społeczności, kultury i regionalnych smakołyków. Usytuowane na rogu dwóch głównych ulic w centrum miasta, otoczone teatrami, Filharmonią i Operą Wrocławską, to miejsce jest doskonałe na rozpoczęcie oraz zakończenie wieczoru.

Spróbuj naszej kuchni i drinków podczas pobytu biznesowego, a także, gdy spędzasz czas z rodziną. W ramach zrównoważonego rozwoju chętnie angażujemy się w akcje wspierające lokalnych przedsiębiorców. Dlatego też, serwujemy produkty z regionu, a My Corner Restaurant&Bar jest certyfikowany w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska.

Dopasuj swój nastrój w jednym z kącików My Corner - szybkiego Internetu dla biznesu, strefy dla dzieci podczas pobytów rodzinnych i Baru zapewniającego wieczorną rozrywkę. Rozbawiony występem komików (wybrane dni), z bezpretensjonalnym menu i lokalnymi specjałami, z przyjemnością tu powrócisz!