Arctic Wellness
Tervetuloa Arctic Wellness.

Virkistäydy kylmäaltaassa tai lämmittele saunassa. Wellness-osastolla on upea näköala, hiljaisuutta ja rauhallinen ilmapiiri. Täydellinen sinulle, joka haluat rentoutua ja kerätä voimia arktisten seikkailujen jälkeen.
Aukioloajat ja varaus
- Avoinna joka päivä klo 08:00 to 21:30
- Hyvinvointielämys kestää 1,5 h ja se tulee varata vähintään 2 h etukäteen vastaanoton kautta, puh. +47 77 78 08 07 tai onlinevarauksella
Ikäraja
16 vuotta (koskee vain Shared Experience)
Elämykset
- Shared Experience: 1–10 vieraalle. Täällä jaat tilat muiden hotellivieraiden kanssa.
- Private Experience: 6–12 hengen ryhmille. Tällöin tilat ovat täysin omassa käytössänne.
Hinnat
- Shared experience: NOK 400,- per henkilö
- Private experience: NOK 4000,- per ryhmä
Sisältää Arctic Wellnessissä:
- Ulkoilma-jacuzzi
- Kylmäallas
- Höyrysauna
- Sauna
- Pyyhkeet ja kylpytakit
- Travel size Arctic Whisper bottles by The Dock

Arctic Wellness järjestyssäännöt
- Pääsy Arctic Wellnessiin on voimassa 90 minuuttia varatusta ajasta alkaen
- Oman ruoan tai juoman tuominen ei ole sallittua
- Vain Arctic Wellnessin omia laseja saa käyttää
- Uima-asuja tulee käyttää kaikissa tiloissa
- Alue siivotaan jokaisen varauksen välissä
Toivotamme miellyttävää vierailua!