Scandic Wroclaw

Odkryj Wrocław,miasto spotkań zwane również polską Wenecją, zaczynając od pobytu w hotelu Scandic położonym w samym sercu miasta a tylko 30 minut od lotniska im. Mikołaja Kopernika.Hotel Scandic wita w sercu Wrocławia! Hotel znajduje się zaledwie kilka minut pieszo od dworca głównego, Rynku czy wrocławskiego Starego Miasta. Hotel posiada nowoczesny wystrój, pokoje w stylu klasycznym oraz skandynawskim. Niezależnie od tego, czy chcesz wyjechać na weekend, zwiedzać, cieszyć się wakacjami spędzonymi z rodziną czy też wziąć udział w konferencji — hotel Scandic Wrocław jest idealnym wyborem. Zapraszamy również na obfite i zdrowe śniadanie w formie bufetu lub do spędzenia miłego wieczoru w hotelowej restauracji.

Dzięki dziesięciu wielofunkcyjnym salom konferencyjnym, nowoczesnej technologii oraz indywidualnie skomponowanemu menu konferencyjnemu zorganizujemy Twoje wydarzenie dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Po spotkaniu lub zwiedzaniu zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i baru „STOCKHOLM eat and drink”, gdzie można spróbować lokalnych specjałów. Do dyspozycji Gości jest również strefa wellness -  siłownia, w której można poćwiczyć, a następnie zrelaksować się w saunie. Pod koniec dnia zachecamy do wypoczynku w jednym z naszych pokoi urządzonych w stylu klasycznym lub skandynawskim.

Hotel Scandic Wrocław znajduje się w pobliżu wielu popularnych atrakcji, przytulnych kawiarni, teatrów, opery i filharmonii. Jesteśmy doskonałym punktem startowym do zwiedzania fascynującego labiryntu mostów i wysp, który tworzy miasto. Hotel znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Rynku czy dworca kolejowego. Będąc we Wrocławiu, nie można przegapić Afrykarium mieszczącego się w Ogrodzie Zoologicznym. Jest to jedyny na świecie tego typu kompleks, poświęcony wodnym gatunkom i ekosystemom Afryki. Lotnisko znajduje się zaledwie 30 minut od hotelu.