Restauracja & Bar

Restauracja i bar "STOCKHOLM eat and drink" to Twój kulinarny kącik we Wrocławiu! Ze względu na obecną sytuację godziny otwarcia naszej restauracji i baru mogą być inne niż zwykle. Godziny otwarcia prosimy sprawdzić bezpośrednio w hotelu, telefonicznie lub mailowo. Śniadania przygotowujemy w restauracji w formie bufetu obsługiwanego przez kucharza.Nowoczesny wystrój, a zarazem przytulne wnętrze odzwierciedla ideę „Wrocław-miejsce spotkań”. To idealne miejsce na spotkanie po pracy, z przyjaciółmi w weekend lub na biznesowy lunch.

Oferujemy 101 produktów śniadaniowych od 6:30 do 9:30 a w weekendy od 7:00 do 11:00.Restauracja serwuje lokalne, sezonowe menu i dania będące klasykami hotelu Scandic, takie jak nasz smaczny burger czy stek. Pomyśleliśmy także o rodzinnych posiłkach. Restauracja posiada oddzielny kącik zabaw wyposażony w zabawki edukacyjne, gry i prezenty od jeża Sigge – przyjaciela dzieci w hotelach Scandic.

Bar STOCKHOLM oferuje lokalne przekąski i szeroki wybór napojów alkoholowych. Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych polskich win.

Godziny otwarcia
Śniadanie: pon.–pt. 6:30–9:30, sob.–niedz. 7:00–11:00

Kolacja: wt.-sob. 18:00-22:00

Uwaga: Śniadanie nie jest wliczone w cenę pokoju w hotelu Scandic Wrocław. Dotyczy to wyłącznie rezerwacji Save i Flex. Śniadania zawarte są w naszych pakietach hotelowych i innych ofertach. Śniadanie kosztuje 65 PLN za osobę. Hotele Scandic oferują bezpłatne śniadanie dla dzieci w wieku do 12 lat ( w przypadku, gdy rodzice korzystają z płatnego śniadania).