Scandic Gdansk

Poznaj Gdańsk – stolicę bursztynu i jeden z największych portów bałtyckich – i zanocuj w Scandic Gdańsk!Scandic Gdańsk położony jest w samym sercu miasta, naprzeciwko Dworca Głównego PKP i zaledwie 30 minut od lotniska im. Lecha Wałęsy. W bliskim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności, zaledwie kilometr od Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego oraz pięć kilometrów od centrum targowego Amber Expo i stadionu Polsat Arena Gdańsk.

W pobliżu znajdują się również liczne atrakcje turystyczne Gdańska oraz malownicza Starówka wraz urokliwymi uliczkami wzdłuż rzeki Motławy z licznymi restauracyjkami o artystycznym klimacie. Gdańsk to również centra kulturalne oraz miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

Przyjedź do Scandic Gdańsk

Hotel posiada autorską restaurację, bar, siłownię, saunę suchą, 7 sal konferencyjnych oraz bezpłatne podłączenie do internetu w każdym miejscu. Dla aktywnych istnieje również możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów, kijków do Nordic Walking oraz gier planszowych.

Skorzystaj z wirtualnego spaceru: Jeśli chcesz odwiedzić Scandic Gdańsk bez wychodzenia z domu, kliknij w poniższy link.