Restauracja & Bar

Oryginalne a zarazem klasyczne wnętrza Senso Restaurant & Bar to doskonałe miejsce na spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Ze względu na obecną sytuację godziny otwarcia naszej restauracji i baru mogą być inne niż zwykle. Godziny otwarcia prosimy sprawdzić bezpośrednio w hotelu, telefonicznie lub mailowo. Śniadania serwowane są indywidualnie à la carte.AUTORSKA RESTAURACJA Z KUCHNIĄ LOKALNĄ ORAZ EUROPEJSKĄ

Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrza I karta menu, która jest efektem świeżego spojrzenia oraz własnej misji naszego Szefa Kuchni- Piotra Ślusarza z pewnością wyróżniają Senso na mapie restauracji w Gdańsku.

Dobór składników jest prosty, swobodny w swojej interpretacji, nastawiony na polskie, charakterystyczne produkty podane w nietuzinkowej, niesamowicie pozytywnej formie. W proponowanych daniach znajdziemy przystawki inspirowane kuchnią kaszubską, przyciągającą nie tylko smakiem lecz także walorami estetycznymi, a wśród dań głównych przede wszystkim mięsa od polskich hodowców podane w kreacjach wykraczających poza to, co spotkało Wasze podniebienia do tej pory. Ogromną dokładność i wyczucie naszego Szefa kuchni z pewnością można również zauważyć w proponowanych pozycjach menu. Wszystkie dodatki w karcie są sezonowe, dzięki czemu otrzymamy zawsze aktualne, świeże produkty, idealnie dopasowane do pory roku panującej za oknem.

Oznaczyliśmy również potrawy zdrowe, rekomendowane, bezglutenowe i wegetariańskie w karcie, których uzupełnieniem jest staranny wybór win z karty barowej. 

Dla najmłodszych dostępny jest kącik zabaw, wyjątkowe menu dziecięce do własnej kompozycji oraz wszystkie akcesoria dla dzieci w każdym wieku.

ILOŚC MIEJSC SIEDZĄCYCH : RESTAURACJA 106, BAR 70 OSÓB.
RESTAURACJA CZYNNA OD 12.00 DO 22.00

Zapraszamy na drinka do Senso

Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do Senso z przyjaciółmi oraz znajomymi w odprężającym otoczeniu Senso Bar. Proponujemy autorskie oraz klasyczne drinki lub bogaty wybór kaw, herbat i win z różnych zakątków świata. Polecamy również nasze najpopularniejsze przekąski z menu barowego.

Świętujemy bardzo wiele wydarzeń i na te okazje przygotowujemy również specjalne oferty.

BAR CZYNNY OD 12.00 DO 23.30