Coworking Spaces

COWORKING w Scandic zapewni Ci efektywną pracę zdalną pełną korzyści! Możesz spodziewać się nie tylko wszystkich rzeczy niezbędnych w przestrzeni coworking, ale również wygodnych dodatków jak pyszny bufet śniadaniowy, przyjazny personel, a nawet komfortowe łóżko, jeśli pracujesz do późna.

COWORKING

Wygodny COWORKING – Spróbuj teraz za 79 PLN/dzień

Oferujemy wybór różnorodnych przestrzeni do pracy jak stylowe i tętniące życiem hotelowe lobby lub spokojniejsze miejsca dopasowane do Twoich potrzeb i stylu pracy. Zarezerwuj swój dzienny, tygodniowy lub miesięczny pakiet – bez zbędnej subskrypcji i okresu wypowiedzenia. We wrześniu i październiku mamy specjalną ofertę! 

1 DZIEŃ 7 DNI 30 DNI
79 PLN   299 PLN  799 PLN

Korzyści wliczone w pakiet coworking:

 • Wybieraj spośród naszych 270 lokacji w sześciu krajach: Jesteśmy tam, gdzie Ty
 • Teraz ze śniadaniem w cenie
 • Decyduj jak chcesz pracować, mając do wyboru różne przestrzenie: Tętniące życiem hotelowe lobby lub spokojniejsze miejsca
 • WiFi: Szerokopasmowe i niezawodne WiFi
 • Kawa i herbata: Nielimitowana kawa i herbata dla pobudzenia
 • Woda gazowana i niegazowana: Ważne jest, by być nawodnionym
 • Usługi drukowania i kopiowania: Wydrukuj swoje dokumenty w hotelu
 • Usługa recepcyjna:Jesteśmy tu, aby służyć pomocą
 • 10% zniżki na jedzenie w sklepiku, restauracji i barze: Nie podejmuj ważnych decyzji z pustym żołądkiem
 • Sala na wyłączność na godzinę za 75 PLN: Uzależnione od dostępności
 • Dostępność 24/7: Pracujemy, kiedy Ty pracujesz
 • #StaySafe w Scandic: Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości oraz pracowników

  Jak zarezerwować?

  Zajrzyj do jednego z naszych hoteli, kiedy chcesz popracować, a nasi recepcjoniści Ci w tym pomogą! 

  POTRZEBUJESZ PRYWATNEJ PRZESTRZENI DO PRACY?

  Jeśli jako firma lub osoba prywatna potrzebujesz dodatkowo sali na spotkanie lub do pracy, biznesowego pokoju hotelowego na krótszy lub dłuższy okres czasu, to chętnie pomożemy. Dowiedz się więcej, kontaktując się z jednym z naszych hoteli lub doradców konferencyjnych.

  Warunki rezerwacji
  Ceny pakietów coworking są bezzwrotne oraz bez możliwości zmiany terminu i mogą być rezerwowane jedynie w naszych hotelach. Możesz kupić tylko jeden pakiet w dniu przybycia do hotelu i na kolejne dni do przodu. Możliwe jest wykupienie tylko jednego miesięcznego pakietu na raz. Siedzące miejsca coworkingowe nie są rezerwowane, ale miejsce do pracy jest zawsze gwarantowane. Jeśli Twoja wybrana przestrzeń siedząca jest zajęta, nasi pracownicy zapewnią Ci alternatywne miejsce, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb najlepiej, jak to możliwe. Zachowaj rachunek za pakiet coworking, ponieważ jest on niezbędny do korzystania z wybranych przestrzeni do pracy oraz wszystkich korzyści zawartych w pakiecie. Zniżka 10% w naszym sklepiku, restauracji i barze jest ważna każdego dnia we wszystkich naszych hotelach aż do 5 osób. Sala na wyłączność jest uzależniona od dostępności i może być zarezerwowana na maksimum 3 godziny.