Pokoje

Wypocznij i zregeneruj siły w jednym ze 143 klimatyzowanych pokoi Scandic Gdańsk.Hotel posiada 143 pokoje, w tym: 1 apartament biznesowy, 17 apartamentów typu junior suite, 95 pokoi standard oraz 18 pokoi superior w zupełnie nowej odsłonie. Pokoje te wyróżniają skandynawski design oraz drewniana podłoga. Hotel został również w pełni przystosowany dla gości niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w: telewizor LCD, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów, deskę do prasowania, oraz żelazko. Wszystkie pokoje odznacza dbałość o środowisko: nie znajdziesz tu kosmetyków w jednorazowych opakowaniach, w każdym znajduje się kosz do segregacji śmieci. Jeśli jesteś alergikiem- wybierz pokój z drewnianą podłogą oraz poproś naszą obsługę o antyalergiczną pościel.

Dla Twojego komfortu cały hotel jest wolny od dymu tytoniowego.

Economy

Zrelaksuj się w naszym komfortowym pokoju jednoosobowym zanim wyruszysz na kolejną przygodę w mieście lub na konferencję. Pokoje mają powierzchnię od 14 do 16m2 i wyposażone są w telewizor, suszarkę do włosów, deskę i żelazko do prasowania, mini-bar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty, stolik i wygodny fotel oraz biurko. Z darmową butelką wody oraz bezpłatnym WiFi Twój pobyt z pewnością będzie przyjemny. Wszystkie pokoje Economy posiadają własną łazienkę z prysznicem

Standard

Standardowe pokoje mają powierzchnię od 17 do 23 m2 i wyposażone są w telewizor, suszarkę do włosów, deskę i żelazko do prasowania, mini-bar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wszystkie pokoje standardowe posiadają własną łazienkę z wanną, stolik i wygodny fotel, biurko oraz bezpłatne podłączenie do Internetu.

W pokojach standard znajdują się dwa łóżka pojedyncze lub łóżko typu queen-size. W pokojach standard nie ma możliwości wstawienia dostawki. Posiadamy pokoje łączone- dla rodzin z dziećmi.

Na życzenie udostępniamy niezbędne akcesoria niemowlęce np. przewijak, łóżeczko, zabawki

SUPERIOR

Pokoje superior mają powierzchnię 17-32 m2 i wyposażone są w telewizor, minibar, biurko, suszarkę do włosów, deskę oraz żelazko do prasowania oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wszystkie pokoje superior posiadają łazienkę z wanną, wygodny fotel, sofę lub dostawkę oraz bezpłatne podłączenie do Internetu.

W cenę pokoju Superior wliczony jest bezpłatny minibar

W pokojach superior znajdują się dwa pojedyncze łóżka lub łóżko typu queen-size. W pokojach superior jest możliwość wstawienia dostawki. 

Na życzenie udostępniamy niezbędne akcesoria niemowlęce np. przewijak, łóżeczko, zabawki.

Junior Suite

Apartamenty w Scandic Gdańsk to powierzchnia od 29 do 34 m2. Wyposażone są w telewizor, minibar, biurko, suszarkę do włosów, deskę i żelazko do prasowania, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz ekspres do kawy. Apartamenty posiadają łazienkę z prysznicem i wanną, sofę i fotel oraz bezpłatne podłączenie do Internetu. 

W apartamentach znajduje się łózko typu queen size lub 2 oddzielne łózka oraz dodatkowa sofa do spania. Apartament to świetna opcja dla rodzin z dziećmi.

Na życzenie udostępniamy niezbędne akcesoria niemowlęce np. przewijak, łóżeczko, zabawki.

Master Suite

Zrelaksuj się w jednym wygodnych i przestronnych apartamentów.

Największy z apartamentów o wielkości 49 m2 wyposażony jest w stół konferencyjny przeznaczony dla 8 osób idealny na mniejsze spotkania biznesowe lub rekrutację. Wyposażony jest w telewizor, mini-bar, biurko, suszarkę do włosów, prasownicę do spodni oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Apartament posiada własną łazienkę z natryskiem i wanną, dodatkowe ogrzewanie podłogi w łazience, sofę i fotel oraz bezpłatne podłączenie do Internetu.

Łóżko Queen size, King size lub dwa osobne łóżka. Możliwość dostawienia dodatkowego łóżka.